Lista produktów producenta Misha and Puff

Misha and Puff

Marka Misha & Puff została założona przez Annę Wallack w 2011 roku. Wszystkie ubranka wykonywane są w Peru, przez kobiety - matki, które mogą zapewnić dzieki tej pracy, godziwy byt swoim rodzinom. Imię kobiety, która wykonała twój produkt Misha & Puff znajdziesz na metce.

Produkty ręcznie wykonywane z najczystszej i najlepszej gatunkowo wełny merino. Wełna ta jest niegryząca, niezmienie miękka i najlepsza dla skóry dziecka. I nie obawiajcie się, że w lecie w takim ubranku dziecku będzie za gorrąco. Wełna ma wlaściwości termo regulacyjne i umie doskonale chłodzić, jak i grzać! Oddycha i rewelacyjnie usuwa wilgoć z ciała na zewnątrz.

Misha and Puff
283,20 zł 472,00 zł -40%

Nagradzany przez wiele magazynów modowych, ukochany przez mamy fason sezonu ss16 został powtórzony przez Misha & Puff również na lsezon ss17. Rampers wykonany oryginalny ściegiem ‘seed stitch’ w dwóch tonach, ecru i terakota. Szelki krzyżują się na pleckach. Zapięcie na guziczki. W pasie ściągany sznureczkiem. 100% ręczne wykonanie UWAGA! Ceny różnią...

Misha and Puff
475,20 zł 792,00 zł -40%

Ulubiony, kultowy fason swetra Misha & Puff  zyskał bardziej luźniejszy fason na sezon lato 2017.  Wykonany w jednym kawałku, bez szwów! Styl raglanowy, wykonany w tzw. splocie rybackim  w dwóch odcieniach. Super efektowny kaptur w szpic z pomponem. Zapięcie na przetyczkę. 100% ręczne wykonanie UWAGA! Ceny różnią się w zależności od wybranego rozmiaru!

wyświetla 1 - 2 z 2 produktów