Lista produktów producenta Daughter

Daughter
28,49€ 56,98€ -50%

Nowość australijskiej marki Daughter - sukienka oversize, z elastyczną gumką w pasie. Długi rękaw, z tyłu zapięcie na guziczek. Miękka bawełna w beżowy prążek.

Daughter
29,94€ 59,87€ -50%

Nowość od australijskiej marki Daughter - prosta, długa, lniana sukienka z pięknym odcieniu herbacianym. Bez rękawów.  Rozmiarówka zgodna z wiekiem, choć producent zastrzega możliwość zbiegnięcia się materiału po pierwszym praniu, prosimy wziąć to pod uwagę przy doborze rozmiaru.

Daughter
29,94€ 59,87€ -50%

Propozycja z najnowszej kolekcji australijskiej marki Daughter - prosta i urokliwa lniana sukienka bez rękawów. Rozkloszowana od pasa w dół, z tyłu zapinana na guziczki. Polecana na lato, świetnie sprawdzi się w chłodniejsze dni z longiem pod spodem lub narzuconym swetrem. Rozmiar zgodny z wiekiem, lecz producent zastrzega możliwość lekkiego zbiegnięcia...

Daughter
30,42€ 60,84€ -50%

Sukienka z najnowszej kolekcji australijskiej marki Daughter - ta propozycja posiada wyjątkowo piękną, marszczoną górę, z rękawkami typu falbanka. Z tyłu zapinana cała na guziczki. Piękna gnieciona bawełna, która po pierwszym praniu może nieznacznie się skurczyć - prosimy zwrócić uwagę przy wyborze rozmiaru. Modelka na zdjęciu ma 7 lat i rozmiar 7-8.

Daughter
28,49€ 56,98€ -50%

Niezwykle urokliwa sukienka - fartuszek z najnowszej kolekcji australijskiej marki Daughter. W pasie zapinana na guziczek, szelki można odpiąć i skrzyżować na plecach.  Ten model według danych producenta wypada mniejszy niż inne, dodatkowo po pierwszym praniu materiał może nieznacznie się skurczyć. Dziewczynka na zdjęciu ma 4 lata i rozmiar 3-4.

wyświetla 1 - 5 z 5 produktów