Pajacyki i kombinezony 

Pajacyki dla niemowląt i rampersy dziecięce dostępne w ofercie sklepu makoowka to moda dla dzieci na najwyższym światowym poziomie. Niezależnie czy preferujecie styl vintage czy bardziej sportowy, każda z mam z pewnością znajdzie produkt, który spełni jej oczekiwania. Wielką popularnością cieszą się rampersy dla dziewczynek oraz rampersy chłopię...

test

Pajacyki dla niemowląt i rampersy dziecięce dostępne w ofercie sklepu makoowka to moda dla dzieci na najwyższym światowym poziomie. Niezależnie czy preferujecie styl vintage czy bardziej sportowy, każda z mam z pewnością znajdzie produkt, który spełni jej oczekiwania. Wielką popularnością cieszą się rampersy dla dziewczynek oraz rampersy chłopięce Rylee & Cru. Ta amerykańska marka przebojem podbiła polski rynek. 

Kombinezon dla niemowlaka czy też kombinezon dla noworodka? Dla delikatnej skóry niemowlęcej polecamy gorąco produkty Minimalisma.

Zapraszamy do odkrycia tych cudnych ubranek.

Więcej
Minimalisma
12,98€ 32,45€ -60%

Piękny pajacyk Minimalisma dla tych najmniejszych i najdelikatniejszych. Wykonany w 100% z organicznej bawełny w przygaszonym niebieskim odcieniu. Wygodne zapięcia na bezniklowe zastrzaski.

wyświetla 1 - 1 z 1 produktu