/*

Lista produktów producenta Briar Handmade

Briar Handmade

Tworzone z największą starannością cudowne wiązane czapeczki Briar Handmade, docenione już przez nowoczesne, świadome mamy w wielu krajach. Każdy egzemplarz produkowany ręcznie z najwyższej jakości tkanin.

Manufaktura zapoczątkowana przez Rachel Goode, która wkrótce po narodzinach swojej córeczki zaprojektowała i uszyła dla niej pierwsze wiązane czapeczki. Te prototypy były tak naprawdę wynikiem obserwacji i potrzeby a odzew i reakcja innych mam, a zwłaszcza babć popchnęły Briar Handmade na szerokie wody.


Obecnie Briar to synonim najwyższej jakości, perfekcyjnego szycia i wygody. Wszystko po to, aby czapeczka była ważnym elementem garderoby Waszego dziecka, a nie tylko koniecznością.

Więcej
Briar Handmade
104,30 zł 149,00 zł -30%

Stylowa czapeczka z najnowszej kolekcji Briar, wykonana ręcznie z mieszanki grubszej bawełny organicznej i konopi, podszyta 100% bawełną typu Pima.Neutralny odcień tkaniny sprawia, że czapeczka ta współgra perfekcyjnie z każdym zestawem ubranek. Zaznaczamy, że materiały użyte do uszycia każdego egzemplarza zostały starannie wyselekcjonowane aby dać naszym...

Briar Handmade
104,30 zł 149,00 zł -30%

Stylowa czapeczka z linii Basic, wykonana ręcznie z mieszanki grubszej bawełny organicznej i konopi, podszyta 100% bawełną typu Pima. Zaznaczamy, że materiały użyte do uszycia każdego egzemplarza zostały starannie wyselekcjonowane aby dać naszym pociechom produkt najwyższej jakości.

Briar Handmade
104,30 zł 149,00 zł -30%

Wykonana ręcznie z mieszanki lnu i konopi, podszyta cudowną bawełną typu Pima. Piękny, neutralny odcień, bardzo subtelny i delikatny, będzie idealnie współgrać z wieloma elementami waszej garderoby. Materiały użyte do uszycia każdego egzemplarza zostały starannie wyselekcjonowane aby dać naszym pociechom produkt najwyższej jakości.

Briar Handmade
104,30 zł 149,00 zł -30%

Perfekcyjna czapeczka na chłodniejsze dni. Wykonana z cudownej mieszanki wełny, bawełny organicznej, konopi i wełny. Podszewka 100% bawełna organiczna typu Pima. Zaznaczamy, że materiały użyte do uszycia każdego egzemplarza zostały starannie wyselekcjonowane, aby dać naszym pociechom produkt najwyższej jakości.

wyświetla 1 - 4 z 4 produktów