Makoowka – dobry gust w sieci

Makoowka to sklep, który powstał z uwielbienia do branży modowej ale przede wszystkim z głębokiego przekonania, że dzieci pięknie ubrane nie mogą być „przebrane”. Ubranko to nie jest kostium, musi pasować do dziecka, jego urody, wrażliwości, sposobu postrzegania świata. Taka jest prawda o nas i chcemy ją pokazać innym rodzicom.

Naszym celem i jednocześnie zasadą, którą się kierujemy to żadnych przypadkowych marek, piękne i proste ubranka które jedynie podkreślają wewnętrzne piękno i blask każdego małego człowieka.

Makoowkowe pole to moda dla dzieci w najlepszym wydaniu. Rozpoczynamy od współpracy z trzema producentami: Yellowpelota, Rylee & Cru, Mi Pequeno Lucas. Ale tak jak ziarenka wysypujące się z naszej makoowki, zapewniamy, że nasz asortyment będzie się stale powiększał i jednocześnie zawsze pamiętać będziemy o tym, że wybierane przez nas ubranka mają służyć dzieciom!

Rozmawiamy już z kilkoma markami, które miejmy nadzieję, w niedalekiej przyszłości zagoszczą na makoowkowych półkach.Nasza firma:

AGS Anna Szul

zarejestrowana pod adresem: Kraków, 30-698 ul. Podgórki 41A

NIP: 6751128809