Bluzka Amelie Stone

Feather Drum

85,80 zł

-70%

286,00 zł brutto.

Bluzka Amelie z ekskluzywnej kolekcji Pilgrim dla Feather Drum.

Uszyta z najwyższej jakości tkaniny lnianej, posiada stójkę przy szyi i dekoracyjne tasiemki, które po związaniu tworzą efektowny "krawat". Dłuższe, szerokie rękawy z gumeczkami przy nadgarstku. 

Dostępna również w kolorze ROSE.

Ten produkt nie jest dostępny

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Wszystkie produkty z kolekcji Pilgrim są wykonane z naturalnych tkanin i są barwione barwnikami roślinnymi. W przeciwieństwie do barwników komercyjnych, naturalne nie powodują szkody dla środowiska, jednak nie są tak silne jak barwniki syntetyczne i są bardziej wrażliwe na spieranie. W związku z tym ubrania będą się spierać i jest to jak najbardziej naturalne.
W trakcie użytkowania musicie pamiętać o kilku prostych zasadach:
  • nie używajcie do prania nowoczesnych detergentów z wybielaczami, stosujcie raczej łagodne środki czyszczące jak np płatki mydlane, których używały nasze mamy;
  • zalecamy pranie ręczne lub najdelikatniejsze programy w pralce , oczywiście w temperaturze nie przekraczającej 30st.;
  • pamiętajcie o tym aby nie suszyć ubrań wystawiając je na bezpośrednie działanie promieni słonecznych (suszymy na lewej stronie i nie zostawiamy na słońcu zbyt długo).
Ubrania z lnu są wspaniałe gdyż nie wymagają prasowania, ale aby uzyskać ten cudny efekt „nonszalancji” pamiętajmy aby po praniu ubrania dobrze strząsnąć :)