Marki

Jest 29 marek
 • Bandy Button

  Bandy Button

  Bandy Button to francuska marka stworzona w 2006 roku przez Jessica Ben-Ami. Uzależniona od mody dla dzieci Jessica zaczęła od tworzenia ręcznie robionych ubrań dla swoich dzieci i przyjaciół, ale wkrótce była przytłoczona. Razem z mężem postanowili więc stworzyć "prawdziwą kolekcję".
  Istotą "Bandy Button" jest stworzenie "fajnych" ubrań, w których dzieci będą czuć się swobodnie.
  Marka używa tylko wysokiej jakości tkanin, wygodnych, trwałych i przechodzących z pokolenia na pokolenie :)
  Mamy nadzieję, że te ubrania staną się Waszymi ulubionymi.

 • Briar Handmade

  Briar Handmade

  Tworzone z największą starannością cudowne wiązane czapeczki Briar Handmade, docenione już przez nowoczesne, świadome mamy w wielu krajach. Każdy egzemplarz produkowany ręcznie z najwyższej jakości tkanin.

 • Feather Drum

  Feather Drum

  Ciekawa, pewna siebie - Feather Drum w świecie dziecięcej mody jest luksusową, oryginalną i ekstrawagancką linią ubrań pełną wyłącznie dedykowanych wzrów i printów, wspołczesnych krojów i ponadczasowej jakości.

  Czerpiąc nieprzerwanie z tradycji, marka głeboko zakorzenia się w stylistyce boho. Inspiracje projektanki to przede wszystkim francuski fashion design oraz czystość natury . Dzieki nim Feather Drum ewaluowała w unikalny koncept - markę dziecięcego 'high fashion' zamykającą w sobie energię, niewinność oraz wyrafinowanie dla dziewczynek i chłopców w wielu 0-12 lat.

  Postępowość marki Feather Drum przejawią sie w doborze tekstur z wielkiego krawiectwa 'haute' i złożonych detalami tkanin, które redefiniują pojęcie dziecka - wolnego ducha w dzisiejszym, szybko zmieniającym się świecie. 

 • Hello Simone

  Hello Simone

  Hello Simone to nowa francuska marka odzieży dziecięcej założona w 2014 roku przez Tifenn Duchatelle, byłą dziennikarkę modową. 

  Każda kolekcja marki to wyprawa do innego kraju, gdzie mała Simone odkrywa nową, niesamowitą przyrodę i poznaje egzotyczne zwierzęta z którymi się zaprzyjaźnia.

  Wszystkie hafty i printy, które widzimy w kolekcji są autorskie i zaprojektowane w Paryżu. Tkaniny są specjalnie farbowane
  dla każdej kolekcji, która niesie inny motyw.
  Materiały wykonane są z wysokiej jakości tkanin, są bardzo miękkie i wygodne w noszeniu.

 • HUXBABY

  HUXBABY

  Australijska marka Huxbaby to kwintesencja nowoczesnego minimalizmu w dziecięcej modzie. Prosty design, super miękka bawełna i dziecięce spojrzenie na świat. Doskonała propozycja dla lubiących prostotę bez poświęcenia stylu.

 • Kid + Kind

  KID+KIND

  Kid+Kind to marka projektująca i szyjąca odzież dla dzieci, która swoją  premierę miała w 2014 roku w USA. Założycielka marki wierzy, że odzież dziecięca może być zabawna i kolorowa tak jak świat, który otacza dzieci.

  Jesienna kolekcja YEARBOOK mająca swoją premierę w Makoowce inspirowana jest amerykańskim przedszkolem i szkołą - bluza dla chłopca z geometrycznymi wzorami, tunika dla dziewczynki z nazwiskami znanych kompozytorów czy długa sukienka z nadrukiem wprost z lekcji gramatyki to tylko niektóre propozycje marki. Zapraszamy do zapoznania się z pełną kolorów, kreatywną i bardzo nowoczesną kolekcją.

 • Little Creative Factory

  Little Creative Factory

  To mała, cudowna firma z Barcelony! Przygoda tej marki rozpoczęła się od marzeń - od chęci tworzenia wyjątkowych, oryginalnych kolekcji ubrań w przedziale od 0 - 99 lat. Założycielka zdecydowała, że projekty od Little Creative Factory to będą unikaty, produkowane w jednym z warsztatów w Barcelonie, zawsze zgodnie z filozofią  “slow manufacture”, “0km” and “less is more”.

  Dziś ta marka zaskakuje wyjątkowością, oryginalnością i odwagą! Pokazuje kolekcje zupełnie inne przez co szybko podbija nasze serca. 

 • Louis Louise

  Louis Louise

  Louis Louise to francuska marka modowa dla dzieci w wieku 0-12 lat. Jej styl jest bardzo charakterystyczny - detale, detale, detale...

  Zapraszamy do świata cudownych tkanin i pięknych kolorów.

  W tych koronkach, pomponikach i falbankach zakocha się niejedna dziewczynka.

 • Louise Misha

  Louise Misha

  Marka Louise Misha powstała w 2012 w Paryżu. Stworzona przed dwie przyjaciółki, które zainspirowane podróżą do Indii postanowiły otworzyć świat mody dla dziewczynek na orientale wpływy i feerię pięknych barw.

 • Maed For Mini

 • Makoowka

  Nie masz pomysłu na prezent? Nie znasz rozmiaru? Nie wiesz czy się spodoba? Makoowkowa Karta Prezentowa sprawdzi się w takich sytuacjach - podaruj bon! Niech obdarowany sam wybierze prezent dla siebie!

wyświetla 1 - 18 z 29 produktów